Śmiertelny wypadek niedaleko Dębna.

Czołowo zderzyły się audi i honda. Kierowca hondy poniósł śmierć na miejscu, trzy osoby z audi zostały przewiezione do szpitala. Droga krajowa nr 23 między Dębnem a Kostrzynem nad Odrą jest zablokowana.Wypadek na dw-163 Czaplinek-Kluczewo.

Dwa samochody osobowe zderzyły się na drodze wojewódzkiej nr 163 za Starym Drawskiem w kierunku Połczyna Zdrój. Są poważne utrudnienia na drodze.


Resko: Smierć w centrum miasta

Ciało mężczyzny ujawniono w centrum Reska. Policja wstępnie wyklucza udział osób trzecich.


Tragiczny wypadek na krajowej szóstce. Zginęły cztery osoby.

Ford kuga na niemieckich numerach rejestracyjnych wypadł z drogi, zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Zginęły cztery osoby.Poważny wypadek na drodze Czaplinek - Czarne Małe.

Na drodze powiatowej między Czaplinkiem a Czarne Małe samochód osobowy honda wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Dwie osoby zostały poważnie poszkodowane.


Runowo Pomorskie: Śmiertelne potrącenia na torach.

Młody mężczyzna został potracony na torach w Runowie Pomorskim, mimo reanimacji nie przeżył.


Nie żyją dwie osoby. Śmiertelny wypadek na terenie poligonu drawskiego.

Do tragedii doszło na terenie poligonu drawskiego. W wypadku drogowym zginęły dwie osoby - to cywile, nie związani z wojskiem.Pociąg POLREGIO relacji Słupsk - Szczecin Główny potrącił na torach człowieka. Do zdarzenia doszło na rogatkach Świdwina w kierunku Łobza na wysokości ogródków działkowych. Poszkodowany mężczyzna mimo reanimacji nie przeżył.


Nie udało się uratować 22-letniej kierującej osobową kia. Zmarła w wyniku poniesionych obrażeń.