Utrudnienia na S3 - węzeł Goleniów.

Drogowcy rozbierają rusztowanie na rozgałęzieniu dróg S3 i S6. Ruch jest okresowo wstrzymywany. Tworzą się korki.Śmiertelny wypadek niedaleko Dębna.

Czołowo zderzyły się audi i honda. Kierowca hondy poniósł śmierć na miejscu, trzy osoby z audi zostały przewiezione do szpitala. Droga krajowa nr 23 między Dębnem a Kostrzynem nad Odrą jest zablokowana.


Ujawniono ciało mężczyzny w strumyku pod Świdwinem

To najprawdopodobniej poszukiwany od kilku dni mężczyzna. Ciało unoszące się na wodzie ujawnił sołtys wsi Półchleb pod Świdwinem i powiadomił służby ratownicze.


Strażacy wydobyli już ciało mężczyzny z wody, trwa akcja resuscytacji. Wędkarz mimo reanimacji zmarł. Nie potwierdziły się informację o trzy osobowej rodzinie, która miała wpaść pod lód.Mężczyzna szedł ulicą i się przewrócił, miał uderzyć w krawężnik - relacjonuje świadek zdarzenia - za nim szło dwóch strażaków, podbiegli do niego ułożyli w pozycji bezpiecznej i wezwali pomoc. Jak udało się na ustalić to jeden ze strażaków na co dzień pełni służbę w JRG w Drawsku Pomorskim, a drugi w OSP Węgorzyno.


9-latek pogryziony przez psa.

Dziecko z ranami lewej ręki, przedramienia i nogi trafiło do szpitala.


Wypadek na dw-163 Czaplinek-Kluczewo.

Dwa samochody osobowe zderzyły się na drodze wojewódzkiej nr 163 za Starym Drawskiem w kierunku Połczyna Zdrój. Są poważne utrudnienia na drodze.Tucze: Pożar budynku gospodarczego

Płonie budynek gospodarczy we wsi Tucze niedaleko Dobrej. Na miejscu są już pierwsze jednostki straży pożarnej. Kolejne są w drodze.


Resko: Smierć w centrum miasta

Ciało mężczyzny ujawniono w centrum Reska. Policja wstępnie wyklucza udział osób trzecich.


Karlino: Pożar poddasza

Na miejscu są już zastępy straży pożarnej z Karlina i Białogardu. Trwa akcji gaśnicza. Z budynku ewakuowano mieszkańców.Strażacy ewakuowali około 20 osób z bloku w miejscowości w Rąbino w powiecie świdwińskim. W piwnicy ulatniał się gaz z rozszczelnionej butli.


Dachowanie na krajowej jedenastce.

Na krajowej jedenastce w okolicy miejscowości Bonin kierująca fordem wypadła z drogi i dachowała. Nie ma już utrudnień na drodze.


Pożar wozu bojowego w Budowie niedaleko Złocieńca.

Z pierwszych informacji wynika, że załoga wozu bojowego zdążyła się bezpiecznie ewakuować. Do pożaru doszło w trakcie przemieszczania się na strzelnicę garnizonową, gdzie miały zostać przeprowadzone ćwiczenia.


Jedna osoba zginęła w pożarze domu w Siemczynie w powiecie drawskim. Podczas przeszukiwania pomieszczeń strażacy znaleźli zwęglone zwłoki mężczyzny.


Po pijaku wjechał w dom.

Do groźnego zdarzenia doszło w Siemczynie. Według wstępnych ustaleń nietrzeźwy kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w budynek. W zdarzeniu jedna osoba została ranna.


Na przejeździe kolejowym w kierunku Świdwina w ciągu drogi wojewódzkiej nr 151 zawisł samochód. Wstrzymano ruch pociągów. Kierowca najprawdopodobniej jest pijany.


Tragiczny wypadek na krajowej szóstce. Zginęły cztery osoby.

Ford kuga na niemieckich numerach rejestracyjnych wypadł z drogi, zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Zginęły cztery osoby.


Krajowa jedenastka zablokowana między Bobolicami a Szczecinkiem.

Ze wstępnych informacji wynika, że doszło tam do wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych i dwóch ciężarowych. Są osoby poszkodowane.


Poważny wypadek na drodze Czaplinek - Czarne Małe.

Na drodze powiatowej między Czaplinkiem a Czarne Małe samochód osobowy honda wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Dwie osoby zostały poważnie poszkodowane.


Drogowcy robią co mogą, ale czy to co powinni?

Zima zaskoczyła drogowców, więc próbują wyprzedzić wiosnę kosząc trawy na poboczach pasa drogowego?


Dachowanie koło Czaplinka.

Złe warunki pogodowe i niedostosowanie prędkości były przyczyną groźnego zdarzenia drogowego. Samochód Hyundai wpadł w poślizg i dachował. Na szczęście nikomu nic się nie stało.


Wypadek niedaleko Karlina. Auto uderzyło w drzewo.

Klasyka ostatnich godzin. Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze między Karlinem a Gościnem. Poszkodowane zostały trzy osoby.