Młody mężczyzna zginął pod kołami pociągu relacji Kołobrzeg-Poznań. Do zdarzenia doszło w Kołobrzegu kilkaset metrów za przejazdem na ulicy Koszalińskiej.Dachowanie i pożar samochodu na krajowej jedenastce.

Między Koszalinem a Kołobrzegiem kierujący samochodem osobowym stracił kontrolę nad pojazdem i dachował, następnie doszło do niegroźnego pożaru.


Śmiertelny wypadek pod Białogardem.

Kierujący volkswagenem mężczyzna zginął na miejscu. Auto dosłownie owinęło się o drzewo.


Rodzina bez dachu nad głową. Pożar w Jenikowie.

Ogień wybuchł w sobotę około godziny 8. Z pożarem walczyło osiem zastępów straży pożarnej. Budynek nie nadaje się do zamieszkania.Utrudnienia na K20 w Drawsku Pomorskim.

W Jankowie k/Drawska Pomorskiego ciężarówka wypadła z drogi i otarła się o budynek nieczynnego dworca kolejowego.


Staranował radiowóz i dachował.

Do zdarzenia doszło wczoraj ok. godz. 9:40 między Pełczycami i Płotnem. Zaczęło się od kolizji Golfa z Passatem. Z wstępnych ustaleń policjantów wynika że kierujący Golfem nie dostosował prędkości do panujących warunków i nie zapanował nad pojazdem, który stracił przyczepność i uderzył w tył Passata.


Śmiertelny wypadek na drodze niedaleko Dobrej.

Na drodze między Dobrą a Tucze samochód osobowy uderzył w drzewo. Autem podróżowały dwie osoby, jedna poniosła śmierć na miejscu, drugiej ratownicy udzielają pomocy medycznej.Tir w rowie pod Bobolicami.

W miejscowości Głodowa niedaleko Bobolic na krajowej jedenastce kierowca ciężarówki zakończył jazdę w rowie.


Dachowało bmw.

Między Płotami a Modlimowem dachowało bmw. Jedna osoba została poszkodowana. Ruch odbywa się wahadłowo.


Mandatem karnym został ukarany sprawca kolizji na skrzyżowaniu ulic Franciszkańskiej i Bosmańskiej w Koszalinie. Policjanci zatrzymali także dowody rejestracyjne pojazdów.