Na obwodnicy Przybiernowa doszło do kolizji dwóch samochodów. Jedno z aut niebezpiecznie dachowało. Poszkodowane zostały cztery osoby i dziecko.Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu, a dwie są ciężko ranne w zderzeniu dwóch samochodów niedaleko Międzyzdrojów.


Trzy lata w więzieniu może spędzić mężczyzna, który napadł na sklep w Świdwinie. Usłyszał już zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narządzia. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.


Czołowo zderzył się tam bus z osobówką, Dziewięć osób jest poszkodowanych. Interweniował śmigłowiec lpr.Mężczyzna próbował przechodzić przez drogę w miejscu niedozwolonym, został potrącony przez samochód. Zginął na miejscu.


Drawsko Pomorskie: Śmiertelne potrącenie na pasach

Kierujący volkswagenem śmiertelnie potrącił przechodzącego przez pasy 62-letniego mieszkańca Drawska Pomorskiego.


Trwa akcja wyciągania ciężarówki z rowu na krajowej jedenastce między Manowem, a Mostowem.Poważny wypadek na krajowej szóstce miedzy miejscowościami Pniewo-Rzesznikowo. Doszło tam do zderzenia osobówki z cysterną. Droga jest zablokowana.


Wypadek  na rondzie 15 Południk w Stargardzie.

Dwa samochody zderzyły się na rondzie 15 Południk w Stargardzie. Trzy osoby zostały poszkodowane. Są problemy z przejazdem.


Wypadek na drodze Płoty - Golczewo

Na wysokości zjazdu do miejscowości Truskolas zderzyły się dwa samochody. Są osoby poszkodowane.