[DK-26] Śmiertelny wypadek niedaleko Chojny, jedna osoba nie żyje, wśrod poszkodowanych są dzieci20 grudnia 2022, 14:44 
źródło: redakcja 

twojeinfo24.pl
twojeinfo24.pl
Na odcinku Drogi Krajowej nr 26 między Chojną a Trzcińsko Zdrój na wysokości miejscowości Czartoryja doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i skutera. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu. Droga jest zablokowana.
Na miejscu pomocy medycznej poszkodowanym udzielają trzy Zespoły Ratownictwa Medycznego i zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - informuje Paulina Heigel z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobowym renault nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad samochodem, po czym zjechał na przeciwległy pas, gdzie doszło do zderzenia ze skuterem, a następnie z busem, w którym podróżowało ośmioro dzieci w wieku od 9 do 13 lat. Śmierć na miejscu poniosła 70-letnia pasażerka skutera, natomiast kierujący jednośladem, 46-latek z urazem wielonarządowym został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Szczecinie. Pomocy medycznej wymagał także około 60-letni mężczyzna, był przytomny, z urazem ręki, nogi i głowy został karetką przewieziony do szpitala.Popularne w tym miesiącu

15 stycznia 2023, 14:00 

Śmiertelny wypadek niedaleko Nowogardu


21 stycznia 2023, 19:25 

Tlenek węgla zaatakował w Łobzie. Dwoje seniorów trafiło do szpitala


22 stycznia 2023, 19:09 

Łobez. Odszedł na wieczną służbę śp. mł. ogn. Radosław Skupień.