Potrącił mężczyznę i uciekł. Poszukiwany kierowca srebrnego Mitsubishi na rejestracjach ZGL9 grudnia 2022, 19:08 
źródło: redakcja 

twojeinfo24.pl
twojeinfo24.pl
Ze wstępnych informacji wynika, że najprawdopodobniej kierujący pojazdem marki Mitsubishi koloru srebrnego, początkowe numery rejestracyjne ZGL, potrącił idącego poboczem mężczyznę i odjechał z miejsca zdarzenia.
Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem na odcinku Drogi Wojewódzkiej nr 152 między Starogardem w Reskiem w powiecie łobeskim. Okoliczności zdarzenia są znane. Trwa policyjne dochodzenie.

Poszkodowany, 74-latek, z urazem czaszkowo-mózgowym, w stanie ciężkim trafił do szpitala. - informuje Paulina Heigel z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

Pomimo zakrojonych na szeroką skalę poszukiwań poszukiwanego pojazdu nie udało się zlokalizować. Auto może mieć widoczne wgniecenia lub inne charakterystyczne uszkodzenia po potrąceniu.

Uwaga! Jeżeli ktoś ma jakieś informacje w tej sprawie, powinien skontaktować się bezpośrednio z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Łobzie - nr tel. 47 78 255 11, lub 112.Aktualizacja:
Policja zatrzymała podejrzanego w tej sprawie – mieszkańca Starogardu. Trwają czynności mające na celu wyjaśnienie przebiegu i okoliczności zdarzenia.


Popularne w tym miesiącu

15 stycznia 2023, 14:00 

Śmiertelny wypadek niedaleko Nowogardu


21 stycznia 2023, 19:25 

Tlenek węgla zaatakował w Łobzie. Dwoje seniorów trafiło do szpitala


22 stycznia 2023, 19:09 

Łobez. Odszedł na wieczną służbę śp. mł. ogn. Radosław Skupień.