Tragiczne zakończenie festynu w Rosnowie! Utonął mężczyzna [ZDJĘCIA+WIDEO]8 sierpnia 2021, 11:00 
źródło: redakcja 

twojeinfo24.pl
Mężczyzna najprawdopodobniej pośliznął się na brzegu jeziora i wpadł do wody. Jego ciało płetwonurek odnalazł na głębokości około 7 metrów.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że podczas festynu jeden z mężczyzn poszedł się w stronę jeziora, przez kilka minut nie wracał, co zaniepokoiło znajomych i rodzinę. Zaczęli szukać mężczyzny — niestety bezskutecznie, wezwali służby.

Poszukiwania mężczyzny strażacy rozpoczęli w sobotę po godz. 23.30. W działaniach ratowniczo-poszukiwawczych udział brali: OSP Wyszewo, JRG2 PSP Koszalin Grupa Poszukiwawczo-ratownicza WOPR Powiatu Białogardzkiego, policja, pogotowie oraz w późniejszym czasie Grupa Wodno-Nurkowa z Piły.

Po trwających około 4 godzinach poszukiwań nurek zlokalizował ciało około 7 metrów pod wodą. Obecny na miejscu zdarzenia lekarz stwierdził zgon.

Decyzją prokuratora, ciało zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji. Okoliczności wypadku będzie wyjaśniać policja.

Od początku kwietnia w Polsce utonęło już 235 osób, najwięcej od początku wakacji.


Popularne w tym miesiącu

21 września 2021, 08:18 

Kolejne zderzenie dwóch samochodów między Reskiem a Starogardem. Nie żyją dwie osoby, trzecia w ciężkim stanie [ZDJECIA]


21 września 2021, 07:53 

Wypadek na drodze między Starogardem a Reskiem. Poszkodowny 16-latek.