Pyrzyce-Lipiany. Śmiertelny wypadek na starej trójce24 lipca 2021, 16:24 
źródło: redakcja 

twojeinfo24.pl
twojeinfo24.pl
Na wysokości miejscowości Mielęcinek - odcinek starej trójki między Pyrzycami a Lipianami - doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Nie żyje jedna osoba, trzy kolejne poszkodowane, w tym jedna ciężko.
- Ze wstępnych informacji wynika, że doszło tam do czołowego zderzenia toyota i ford. Poszkodowane zostały cztery osoby, jedna poniosła śmierć na miejscu, druga jest w ciężkim stanie, dwie kolejne w stanie niezagrażającym życiu. Na miejsce skierowani śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego.

Droga jest zablokowana.

Aktualizacja
Fordem jechało małżeństwo z województwa opolskiego. Na miejscu zginął kierowca, 71-letni mężczyzna, jego 64-letnia żona został przetransportowana śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego do szpitala w podejrzeniem urazu kręgosłupa.

Toyotą jechało małżeństwo z województwa małopolskiego. 70-letniemu kierowcy nic poważnego się nie stało, jego 68-letnia żona trafiła do szpitala w Pyrzycach z podejrzeniem urazu klatki piersiowej.

Na miejscu prowadzone są policyjne czynności pod nadzorem prokuratora.


Popularne w tym miesiącu

21 września 2021, 08:18 

Kolejne zderzenie dwóch samochodów między Reskiem a Starogardem. Nie żyją dwie osoby, trzecia w ciężkim stanie [ZDJECIA]


21 września 2021, 07:53 

Wypadek na drodze między Starogardem a Reskiem. Poszkodowny 16-latek.