[DK-31] Gryfino. Zderzenie ciężarówki i busa. Jedna osoba zginęła na miejscu6 maja 2021, 15:03 
źródło: redakcja 

[DK-31] Gryfino. Zderzenie ciężarówki i busa.  Jedna osoba zginęła na miejscu
twojeinfo24.pl
Do zdarzenia ciężarówki i busa doszło na odcinku drogi krajowej nr 31 między Gryfinem a Widuchową, na wysokości miejscowości Krzypnica.
Na miejscu są dwa zespoły ratownictwa medycznego i śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego - informuje Paulina Heigel z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

Niestety jeden z poszkodowanych (kierowca busa) zginął na miejscu, w przypadku drugiego trwają działania ratownicze, jest wydobywany przez strażaków z pojazdu - dodaje rzeczniczka pogotowia

Jak widzimy na zdjęciach w zdarzeniu brały udział dwa samochody: ciągnik siodłowy z naczepą i najprawdopodobniej średniej wielkości bus. Niestety ten drugi jest kompletnie zmiażdżony.

Za wcześnie mówić o przebiegu i okolicznościach zdarzenia. Droga jest i będzie zablokowana przez kilka godzin.

Drugi poszkodowany (kierowca ciężarówki) - mężczyzna w wieku ok. 40-45 lat, urazy kończyn dolnych, klatki piersiowej, głowy jest transportowany do szpitala śmigłowcem - aktualizuje informacje Paulina Heigel z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

Na prostym odcinku drogi kierujący busem iveco wjechał nagle na przeciwległy pas i zderzył się z samochodem ciężarowym marki MAN. Wskutek zderzenia kierowca busa poniósł śmierć na miejscu - mówi nam sierż. sztab. Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Popularne w tym miesiącu

12 czerwca 2021, 21:53 

Niechorze. Zakończyły się poszukiwania 24-letniego mężczyzny, który wszedł do morza i zniknął pod wodą [ZDJĘCIA]


14 czerwca 2021, 10:24 

Świdwin. Zauważyła złodziei samochodu przypłaciła to życiem. Policja zatrzymała 5 osób


19 czerwca 2021, 12:40 

Szczecin. Zderzenie dwóch samochodów wojskowych przewożących czołgi. Doszło do pożaru