[DW-106] Nowogard. Zderzenie trzech samochodów.18 kwietnia 2021, 19:09 
źródło: redakcja 

[DW-106] Nowogard. Zderzenie trzech samochodów.
twojeinfo24.pl
Na wysokości miejscowości Korytowo (odcinek drogi wojewódzkiej nr 106 między Nowogardem a Maszewem) doszło do zdarzenia drogowego. Są osoby poszkodowane. Droga jest zablokowana.
Do zdarzenia zadysponowano śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego.

- Ze wstępnych informacji wynika, że miały się tam zderzyć trzy samochody osobowe, jedna osoba ma być zakleszczona w pojeździe.

Jeden z kierowców biorących udział w zdarzeniu był pod wpływem, wydmuchał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Na miejscu zdarzenia pomocy medycznej udzielały dwa zespoły ratownictwa medycznego i załoga lotniczego pogotowia ratunkowego - mówi w rozmowie z reporterem twojeinfo24 Paulina Heigel z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

Poszkodowane zostały trzy osoby: kobieta w wieku około 53-lat z urazem wielonarządowym; mężczyzna w wieku około 63-lat z urazem klatki piersiowej oraz mężczyzna w wieki około 65-lat z ogólnymi potłuczeniami. Wszyscy trafili do szpitali - opisuje.

Kierujący mercedesem najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wychodząc z łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w jadącą z naprzeciwka toyotę. Kierujący skodą chcąc uniknąć zderzenia, ratował się ucieczką do rowu - to wstępne ustalenia przebiegu zdarzenia.


Popularne w tym miesiącu

6 maja 2021, 15:03 

Gryfino. Zderzenie ciężarówki i busa. Jedna osoba zginęła na miejscu


6 maja 2021, 08:41 

Zderzenie Skody i Suzuki. Dwie osoby poszkodowane


7 maja 2021, 16:36 

Myślibórz. Zderzyły się dwa autobusy. Są osoby poszkodowane