Białogard. BMW uderzyło w drzewo. Jedna osoba w ciężkim stanie18 kwietnia 2021, 11:54 
źródło: redakcja 

Białogard. BMW uderzyło w drzewo. Jedna osoba w ciężkim stanie
twojeinfo24.pl
Do zdarzenia doszło przed 2 w nocy, na drodze powiatowej miedzy miejscowościami Stajkowo a Białogórzyno w powiecie białogardzkim.
Ze wstępnych informacji wynika, że w niewyjaśnionych na tę chwilę okolicznościach samochód marki BMW uderzył bokiem od strony kierowcy w drzewo.

Zespół ratownictwa medycznego udzielał pomocy około 35-letniemu mężczyźnie. Był nieprzytomny, w stanie ciężkim, z urazem czaszkowo-mózgowym - mówi w rozmowie z reporterem twojeinfo24 Paulina Heigel z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie - Po zaopatrzeniu został przewieziony do szpitala w Białogardzie.

W godzinach późniejszych, na komisariacie policji w Białogardzie, inny zespół ratownictwa medycznego udzielił pomocy około 16-letniemu mężczyźnie. Z otarciami głowy, również trafił do szpitala w Białogardzie.

Według nieoficjalnych informacji w chwili zdarzenia w samochodzie miały przebywać cztery osoby, trzy z nich miły oddalić się z miejsca zdarzenia (zostały zatrzymane jeszcze tej samej nocy). Nie wiadomo dlaczego tak postąpiły. Wyjaśni to policyjne dochodzenie.Popularne w tym miesiącu

6 maja 2021, 15:03 

Gryfino. Zderzenie ciężarówki i busa. Jedna osoba zginęła na miejscu


6 maja 2021, 08:41 

Zderzenie Skody i Suzuki. Dwie osoby poszkodowane


7 maja 2021, 16:36 

Myślibórz. Zderzyły się dwa autobusy. Są osoby poszkodowane