[DK-10] Mirosławiec: Zderzenie osobówki i cysterny. Nie żyje 25-latek.17 września 2020, 16:22 
źródło: redakcja 

[DK-10] Mirosławiec: Zderzenie osobówki i cysterny. Nie żyje 25-latek.
twojeinfo24.pl
Zablokowana jest krajowa 10 między Mirosławcem a Wałczem. Na wysokości skrzyżowania do Jabłonowa doszło do przygniecenia samochodu osobowego do bariery energochłonnej przez cysternę. Droga jest zablokowana.
- Ze wstępnych informacji wynika, że około godziny 15 doszło tam do przygniecenia samochodu osobowego do bariery energochłonnej przez cysternę. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych, aby wydostać dwoje poszkodowanych z pojazdu, obie były nieprzytomne, w stanie ciężkim.

Na miejsce zadysponowano dwa zespoły ratownictwa medycznego i zespół LPR - informuje Paulina Targaszewska z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie - Niestety jeden z mężczyzn (wiek ok. 25 lat) zmarł na miejscu; drugi (także w wieku ok. 25 lat) z urazem wielonarządowym został zabezpieczony i przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

Okoliczności zdarzenia nie są znane. Trwają policyjne czynności. W miejscu zdarzenia droga jest zablokowana. Policja kieruje na objazdy przez Piecnik, Górnicę, Świętosław i Łubno.

Popularne w tym miesiącu

21 września 2021, 08:18 

Kolejne zderzenie dwóch samochodów między Reskiem a Starogardem. Nie żyją dwie osoby, trzecia w ciężkim stanie [ZDJECIA]


21 września 2021, 07:53 

Wypadek na drodze między Starogardem a Reskiem. Poszkodowny 16-latek.