[DK-10] Mirosławiec: Zderzenie osobówki i cysterny. Nie żyje 25-latek.17 września 2020, 16:22 
źródło: redakcja 

[DK-10] Mirosławiec: Zderzenie osobówki i cysterny. Nie żyje 25-latek.
twojeinfo24.pl
Zablokowana jest krajowa 10 między Mirosławcem a Wałczem. Na wysokości skrzyżowania do Jabłonowa doszło do przygniecenia samochodu osobowego do bariery energochłonnej przez cysternę. Droga jest zablokowana.
- Ze wstępnych informacji wynika, że około godziny 15 doszło tam do przygniecenia samochodu osobowego do bariery energochłonnej przez cysternę. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych, aby wydostać dwoje poszkodowanych z pojazdu, obie były nieprzytomne, w stanie ciężkim.

Na miejsce zadysponowano dwa zespoły ratownictwa medycznego i zespół LPR - informuje Paulina Targaszewska z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie - Niestety jeden z mężczyzn (wiek ok. 25 lat) zmarł na miejscu; drugi (także w wieku ok. 25 lat) z urazem wielonarządowym został zabezpieczony i przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

Okoliczności zdarzenia nie są znane. Trwają policyjne czynności. W miejscu zdarzenia droga jest zablokowana. Policja kieruje na objazdy przez Piecnik, Górnicę, Świętosław i Łubno.

Popularne w tym miesiącu

1 lipca 2021, 16:26 

Koszalin-Kołobrzeg. Auto przebiło bariery i dachowało w rowie. Nie żyje kierowca


20 lipca 2021, 16:16 

Malechowo. Karambol na drodze. Siedem osób poszkodowanych, w tym 7-miesięczne dziecko


6 lipca 2021, 21:05 

Łobez. Pociąg potrącił pieszego. Nie żyje 18 latek