[DK-10] Mirosławiec: Zderzenie osobówki i cysterny. Nie żyje 25-latek.17 września 2020, 16:22 
źródło: redakcja 

[DK-10] Mirosławiec: Zderzenie osobówki i cysterny. Nie żyje 25-latek.
twojeinfo24.pl
Zablokowana jest krajowa 10 między Mirosławcem a Wałczem. Na wysokości skrzyżowania do Jabłonowa doszło do przygniecenia samochodu osobowego do bariery energochłonnej przez cysternę. Droga jest zablokowana.
- Ze wstępnych informacji wynika, że około godziny 15 doszło tam do przygniecenia samochodu osobowego do bariery energochłonnej przez cysternę. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych, aby wydostać dwoje poszkodowanych z pojazdu, obie były nieprzytomne, w stanie ciężkim.

Na miejsce zadysponowano dwa zespoły ratownictwa medycznego i zespół LPR - informuje Paulina Targaszewska z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie - Niestety jeden z mężczyzn (wiek ok. 25 lat) zmarł na miejscu; drugi (także w wieku ok. 25 lat) z urazem wielonarządowym został zabezpieczony i przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

Okoliczności zdarzenia nie są znane. Trwają policyjne czynności. W miejscu zdarzenia droga jest zablokowana. Policja kieruje na objazdy przez Piecnik, Górnicę, Świętosław i Łubno.Card image

Popularne w tym miesiącu

22 października 2020, 13:39 

Szczecin. Samochód wjechał do Odry. Kierowca przypiety do kierownicy kajdankami?


13 października 2020, 10:35 

Drzewo przygniotło drwala. Nie miał szans na przeżycie.


15 października 2020, 11:14 

Wypadek na dwudziestce


Card image