Łobez. Pociąg potrącił człowieka na torach ?8 sierpnia 2020, 21:52 
źródło: redakcja 

Łobez. Pociąg potrącił człowieka na torach ?
twojeinfo24.pl
Trwa akcja ratunkowa na torach w kierunku Świdwina. Ze wstępnych informacji wynika, że pociąg potrącił człowieka na torach. Służby ratownicze szukają poszkodowanego ...
Mężczyzna został potrącony przez pociąg relacji Kołobrzeg-Szczecin Główny. Poszkodowany został odlaleziony w domu w pobliskiej wsi. Jest pod opieką ratowników medycznych. Nikt z pasażerów pociągu nie został poszkodowany. Nie wiadomo jak doszło do zdarzenia.

Aktualizacja:
Zgłoszenie dotyczyło mężczyzny jadącego na motocyklu, który miał zostać potrącony przez pociąg. W miejscu zdarzenia nie zastano pacjenta - mówi w rozmowie z reporterem lobez24 Paulina Targaszewska z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie - Na miejscu okazało się, że poszkodowany przebywa w jednym z budynków w Suliszewicach. 42-latek doznał urazu kończyny górnej. Został zabezpieczony przez zespół ratownictwa medycznego i przetransportowany do szpitala.

Z informacji uzyskanych od rzecznika policji w Łobzie wiemy, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Wydmuchał ponad 2 promile.

Card image

Popularne w tym miesiącu

5 września 2020, 11:42 

Poważny wypadek pod Bobolicami. Poszkodowane trzy osoby, w tym dwie ciężko [ZDJECIA+WIDEO]


4 września 2020, 10:06 

Wypadek pod Brojcami. Nie żyje młoda kobieta.


17 września 2020, 16:22 

Mirosławiec: Zderzenie osobówki i cysterny. Nie żyje 25-latek.


Card image