Szczecinek. 8-letnia dziewczynka wypadła z okna mieszkania na trzecim piętrze28 lipca 2020, 08:32 
źródło: redakcja 

twojeinfo24.pl
twojeinfo24.pl
Dziewczynka po upadku nie straciła przytomności i natychmiast została zabrana do miejscowego szpitala.
8-letnia dziewczynka wypadła z trzeciego piętra bloku przy ul. Chełmińskiej w Szczecinku w poniedziałek wieczorem. Wg świadków wypadku spadła na pas trawy przed blokiem, co mogło zamortyzować upadek. Policjanci ustalili, że dziewczynka wraz z 3-letnim bratem przebywała pod opieką mamy. Kobieta była trzeźwa. Okoliczności zdarzenia będzie wyjaśniać policja. Wszystko wskazuje na to, że był to nieszczęśliwy wypadek.

- Zgłoszenie o dziecku, które miało wypaść z wysokości 3 piętra w Szczecinku otrzymaliśmy po godzinie 20. Dziewczynka w wieku 6 lat była przytomna, nie miała widocznych obrażeń zewnętrznych, podejrzewano wystąpienie urazu wewnętrznego - mówi Paulina Targaszewska z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie. Dziewczynka została zabezpieczona przez zespół ratownictwa medycznego i przetransportowana do szpitala.

- Dziewczynka, jak i jej trzyletni brat byli pod opieką mamy, dzieci oglądały bajki, a mama korzystając z tego, że dzieci są zajęte, korzystała z toalety. Ta chwila nieuwagi pozwoliła na to, że dziewczynka wyszła na balkon, przechyliła się przez barierkę i wypadła z trzeciego piętra - mówiła asp. Anna Matys z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku.

Popularne w tym miesiącu

6 sierpnia 2020, 18:20 

Węgorzyno. Zderzenie motoru z ciągnikiem rolniczym. Nie żyje motocyklista.


2 sierpnia 2020, 12:03 

Sarbinowo. Nie udało się uratować mężczyzny, który zniknął pod wodą.


8 sierpnia 2020, 21:52 

Łobez. Pociąg potrącił człowieka na torach ?