[DW-175] Drawsko Pomorskie: Zderzyły się dwa Hammery.27 lipca 2020, 10:35 
źródło: redakcja 

[DW-175] Drawsko Pomorskie: Zderzyły się dwa Hammery.
zdjęcie poglądowe
Na drodze niedaleko miejscowości Konotop na poligonie drawskim zderzyły się dwa Hammery Armii Amerykańskiej. To kolejny wypadek z udziałem żołnierzy amerykańskich.

Zbieramy kolejne informacje ....


Powiązane artykuły

Hummer amerykańskiej armii uderzył w drzewo i się zapalił.


  21 lipca 2020, 20:33 

[DW-175] Hummer amerykańskiej armii uderzył w drzewo i się zapalił.
Hummer amerykańskiej armii uderzył w drzewo i się zapalił. Poszkodowane zostały trzy osoby. Do zdarzenia doszło na drodze niedaleko wsi Czertyń (powiat stargardzki, gmina Ińsko) na obrzeżach poligonu drawskiego.

Poszkodowane zostały trzy osoby: mężczyzna w wieku 19 lat z bólem stawu biodrowego; mężczyzna w wieku 20 lat z urazem głowy, kończyny dolnej i górnej oraz mężczyzna w wieku 26 lat z urazem kończyny dolnej i bólem brzucha. Wszyscy zostali zabezpieczeni i przewiezieni do szpitala - mówi w rozmowie z reporterem twojeinfo24 Paulina Targaszewska z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie - na miejscu pomocy udzielały trzy nasze zespoły ratownictwa medycznego - dodaje.

Okoliczności zdarzenia nie są znane.

Dwa wypadki na drodze między Drawskiem Pomorskim a Kaliszem.


  DW-175  POWIAT drawski, 9 lipca 2020, 16:40 

[DW-175] Dwa wypadki na drodze między Drawskiem Pomorskim a Kaliszem.
W jednym dachowało auto, w drugim doszło do zderzenia ciężkiej lawety wojsk amerykańskich z ciężarówką.
Samochód osobowy dachował niedaleko miejscowości Pożrzadło. W chwili przyjazdu służb ratowniczych w samochodzie nie było kierowcy. Strażacy przeszukują okoliczny teren.

Do zderzenia ciężkiej lawety wojsk amerykańskiej przewożącej hamera z ciężarówką doszło niedaleko miejscowości Konotop. Jak widzimy na zdjęciach, droga jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia potrwają zapewne kilka godzin.

Poszkodowane zostały dwie osoby - żołnierze Armii Amerykańskiej. Jeden z urazem głowy, drugi z urazem kończyny dolnej, obaj przytomni. Zostali zabezpieczeni i przewiezieni do szpitala w Drawsku.

Wszystko wskazuje na to, że kierujący pojazdem wojskowym nie dostosował prędkości do warunków na drodze. Samochód wpadł w poślizg i zjechał na przeciwległy pas ruchu.

Popularne w tym miesiącu

6 sierpnia 2020, 18:20 

Węgorzyno. Zderzenie motoru z ciągnikiem rolniczym. Nie żyje motocyklista.


2 sierpnia 2020, 12:03 

Sarbinowo. Nie udało się uratować mężczyzny, który zniknął pod wodą.


8 sierpnia 2020, 21:52 

Łobez. Pociąg potrącił człowieka na torach ?