Brutalna bójka w Mirosławcu Górnym. Ciężarna 16-latka ugodzona nożem! [WIDEO]26 lipca 2020, 11:19 
źródło: Spotted: Mirosławiec i okolice, se.pl, internet 

Brutalna bójka w Mirosławcu Górnym. Ciężarna 16-latka ugodzona nożem! [WIDEO]
Spotted: Mirosławiec i okolice
W Mirosławcu Górnym grupka młodych osób zaczepiła mężczyznę i między nimi wywiązała się bójka. Dwie 16-letnie dziewczyny zaatakowały 37-latka pałką teleskopową. Mężczyzna nie był dłużny i wyciągnął nóż. Skutki tej bójki były tragiczne.
Mężczyzna, którego zaatakowała patologiczna młodzież, zaczął dźgać ich nożem. Jedna z nastolatek została ugodzona. Jak się później okazało była w ciąży. Ponadto 37-latek również przypuścił szturm na 24-letniego mężczyznę, ale ten nie odniósł poważnych ran.

Po akcji mężczyzna zamknął się w mieszkaniu i groził, że spowoduje wybuch. Początkowo na miejscu byli tylko policjanci i strażacy, ale ich próby wejścia do mieszkania nie przyniosły efektu. Do akcji musieli wkroczyć antyterroryści ze Szczecina. Gdy udało im się dostać do mieszkania, zauważyli, że mężczyzna jest ranny. Prawdopodobnie sam zadał sobie ranę nożem. Okazało się również, że 37-latek wcześniej leczył się psychiatrycznie.

Nagranie szybko obiegło sieć

Nagranie ze zdarzenia poprzedzającego zabarykadowanie się w mieszkaniu obiegło internet. Większość internautów jest po stronie zaatakowanego mężczyzny. Wręcz cieszą się z tego co zrobił nastolatkom.- Jest akcja i jest reakcja , kij ma zawsze dwa końce. A jak komuś włącza się nieśmiertelność to proszę. Nie jest mi ich szkoda
- Zaczeli to dostali, w czym problem??
- A tak cwaniakowała i co potem płacz i tak powinno być.
- Dziewczynę będziesz bił? Nie ku*wa jeszcze powinien nadstawić drugi policzek. Po*ebana patologia


Akcja policji i strażaków

We wtorek 21 lipca około godziny 22 strażacy zostali zadysponowani do pomocy policji w otwarciu drzwi do jednego z mieszkań w boku w Mirosławcu Górnym,w mieszkaniu zabarykadował się mężczyzna i groził że zrobi komuś krzywdę a nawet odkręci gaz i doprowadzi do wybuchu,po ponad trzech godzinach bezskutecznych negocjacji oddział specjalny policji wkroczył do mieszkania, rannego mężczyznę który przebywał w mieszkaniu przewieziono do szpitala.
Popularne w tym miesiącu

6 sierpnia 2020, 18:20 

Węgorzyno. Zderzenie motoru z ciągnikiem rolniczym. Nie żyje motocyklista.


2 sierpnia 2020, 12:03 

Sarbinowo. Nie udało się uratować mężczyzny, który zniknął pod wodą.


8 sierpnia 2020, 21:52 

Łobez. Pociąg potrącił człowieka na torach ?