[DW-152] Śmiertelny wypadek niedaleko Połczyna Zdrój. Opel uderzył w drzewo. Nie żyje kierowca28 czerwca 2020, 09:08 
źródło: redakcja 

[DW-152] Śmiertelny wypadek niedaleko Połczyna Zdrój. Opel uderzył w drzewo. Nie żyje kierowca
facebook.com/OSP Połczyn-Zdrój
W chwili przybicia pierwszych jednostek ratunkowych na miejsce zdarzenia był nie przytomny. W stanie ciężkim został zabrany do najbliższego szpitala.
Kilka minut po godzinie 20 w sobotę 27 czerwca służby zostały wezwane do wypadku drogowego na drodze niedaleko miejscowości Jezierzyce w gminie Rąbino w powiecie świdwińskim.

Na prostym odcinku drogi kierujący samochodem osobowym marki opel w nie wyjaśnionych na tę chwilę okolicznościach stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewa stronę drogi, uderzył bokiem w drzewo, i zakończył swoją jazdę w rowie. W chwili przybicia pierwszych jednostek ratunkowych na miejsce zdarzenia był nie przytomny. W stanie ciężkim został zabrany do najbliższego szpitala.

Na miejscu zespół ratownictwa medycznego zastał nieprzytomnego mężczyznę w wieku 44 lat z urazem wielonarządowym. Został przewieziony do najbliższego szpitala, niestety zmarł po dotarciu na miejsce - mówi w rozmowie z reporterem twojeinfo24 Paulina Targaszewska z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

Popularne w tym miesiącu

3 października 2022, 19:18 

Skodą w drzewo [ZDJĘCIA]


2 października 2022, 17:46 

Osobówka uderzyła w drzewo