[DW-152] Śmiertelny wypadek niedaleko Połczyna Zdrój. Opel uderzył w drzewo. Nie żyje kierowcaMAPA WYPADKÓW DROGOWYCH ZE SKUTKIEM ŚMIERTELNYM - WAKACJE 2020 
28 czerwca 2020, 09:08 
źródło: redakcja 

[DW-152] Śmiertelny wypadek niedaleko Połczyna Zdrój. Opel uderzył w drzewo. Nie żyje kierowca
facebook.com/OSP Połczyn-Zdrój
Śmiertelny wypadek niedaleko Połczyna Zdrój. Opel uderzył w drzewo. Nie żyje kierowca
facebook.com/OSP Połczyn-Zdrój
+6
W chwili przybicia pierwszych jednostek ratunkowych na miejsce zdarzenia był nie przytomny. W stanie ciężkim został zabrany do najbliższego szpitala.
Kilka minut po godzinie 20 w sobotę 27 czerwca służby zostały wezwane do wypadku drogowego na drodze niedaleko miejscowości Jezierzyce w gminie Rąbino w powiecie świdwińskim.

Na prostym odcinku drogi kierujący samochodem osobowym marki opel w nie wyjaśnionych na tę chwilę okolicznościach stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewa stronę drogi, uderzył bokiem w drzewo, i zakończył swoją jazdę w rowie. W chwili przybicia pierwszych jednostek ratunkowych na miejsce zdarzenia był nie przytomny. W stanie ciężkim został zabrany do najbliższego szpitala.

Na miejscu zespół ratownictwa medycznego zastał nieprzytomnego mężczyznę w wieku 44 lat z urazem wielonarządowym. Został przewieziony do najbliższego szpitala, niestety zmarł po dotarciu na miejsce - mówi w rozmowie z reporterem twojeinfo24 Paulina Targaszewska z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.Popularne w tym miesiącu

6 sierpnia 2020, 18:20 

Węgorzyno. Zderzenie motoru z ciągnikiem rolniczym. Nie żyje motocyklista.


2 sierpnia 2020, 12:03 

Sarbinowo. Nie udało się uratować mężczyzny, który zniknął pod wodą.


8 sierpnia 2020, 21:52 

Łobez. Pociąg potrącił człowieka na torach ?