[S3] Utrudnienia na S318 czerwca 2020, 15:33 
źródło: redakcja 

[S3] Utrudnienia na S3
twojeinfo24.pl
Utrudnienia na drodze S3 (80+500 km), od Klinisk na Goleniów. Kolizja dwóch aut. Przejazd lewym pasem, prawy i awaryjny zablokowane.

Powiązane artykuły

Ciągnik przygniótł mężczyznę i 4-letnie dziecko. Oboje nie żyją.


  17 czerwca 2020, 11:49 

[S3] Ciągnik przygniótł mężczyznę i 4-letnie dziecko. Oboje nie żyją.
Zakończyła się akcja ratunkowa w miejscowości Cieminko w powiecie drawskim. W czasie prac rolniczych ciągnik przygniótł tam dwie osoby. Ofiary to 37-letni mężczyzna i jego około 4-letni syn.
Chwile po zdarzeniu relacjonowaliśmy:
Trwa akcja ratunkowa w miejscowości Cieminko w powiecie drawskim. Ciągnik rolniczy przygniótł tam dwie osoby: mężczyznę i dziecko. Są nieprzytomne, trwa walka o ich życie. Okoliczności zdarzenia nie są jeszcze znane. W drodze jest śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego.

Aktualizacja:
Niestety nie udało się uratować poszkodowanych. Ofiary to 37-letni mężczyzna i jego około 4-letni syn. Ze względu na oczywiste znamiona śmierci, ratownicy nie podejmowali czynności ratunkowych - mówi w rozmowie z reporterem twojeinfo24 Paulina Targaszewska z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

Wiemy tylko, że:
Mężczyzna prowadził prace związane z grodzeniem pastwiska niedaleko swojego miejsca zamieszkania. Rozwoził betonowe słupki ogrodzeniowe. Najprawdopodobniej, kiedy zjeżdżał ze wzniesienia, ciągnik przewrócił się i przygniótł dwie osoby które znajdowały się w kabinie. Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśni prokuratorskie śledztwo.


Popularne w tym miesiącu

6 sierpnia 2020, 18:20 

Węgorzyno. Zderzenie motoru z ciągnikiem rolniczym. Nie żyje motocyklista.


2 sierpnia 2020, 12:03 

Sarbinowo. Nie udało się uratować mężczyzny, który zniknął pod wodą.


8 sierpnia 2020, 21:52 

Łobez. Pociąg potrącił człowieka na torach ?