Ciągnik przygniótł mężczyznę i 4-letnie dziecko. Oboje nie żyją.17 czerwca 2020, 11:49 
źródło: redakcja 

Ciągnik przygniótł mężczyznę i 4-letnie dziecko. Oboje nie żyją.
KP PSP w Drawsku Pomorskim.
Zakończyła się akcja ratunkowa w miejscowości Cieminko w powiecie drawskim. W czasie prac rolniczych ciągnik przygniótł tam dwie osoby. Ofiary to 37-letni mężczyzna i jego około 4-letni syn.
Chwile po zdarzeniu relacjonowaliśmy:
Trwa akcja ratunkowa w miejscowości Cieminko w powiecie drawskim. Ciągnik rolniczy przygniótł tam dwie osoby: mężczyznę i dziecko. Są nieprzytomne, trwa walka o ich życie. Okoliczności zdarzenia nie są jeszcze znane. W drodze jest śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego.

Aktualizacja:
Niestety nie udało się uratować poszkodowanych. Ofiary to 37-letni mężczyzna i jego około 4-letni syn. Ze względu na oczywiste znamiona śmierci, ratownicy nie podejmowali czynności ratunkowych - mówi w rozmowie z reporterem twojeinfo24 Paulina Targaszewska z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

Wiemy tylko, że:
Mężczyzna prowadził prace związane z grodzeniem pastwiska niedaleko swojego miejsca zamieszkania. Rozwoził betonowe słupki ogrodzeniowe. Najprawdopodobniej, kiedy zjeżdżał ze wzniesienia, ciągnik przewrócił się i przygniótł dwie osoby które znajdowały się w kabinie. Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśni prokuratorskie śledztwo.


Card image

Powiązane artykuły

Są pierwsze wstępne ustalenia w sprawie przyczyn tragedii we wsi Cieminko w powiecie drawskim


  18 czerwca 2020, 18:08 

Są pierwsze wstępne ustalenia w sprawie przyczyn tragedii we wsi Cieminko w powiecie drawskim
Najbardziej prawdopodobną przyczyną wypadku była niewłaściwa jazda kierującego ciągnikiem oraz zły stan techniczny ciągnika i przyczepy.
Card image

Popularne w tym miesiącu

13 listopada 2020, 11:51 

Zderzenie dwóch ciężarówek.


18 listopada 2020, 07:47 

Łobez. Bmw roztrzaskało się na drzewie. Nie żyje młody kierowca [ZDJECIA, WIDEO]


17 listopada 2020, 17:52 

Zahaczył hds-em o wiadukt. Dostał mandat.


Card image