Zatrzymana mama z promilami.2 stycznia 2017, 14:17 
źródło: redakcja 

Zatrzymana mama z promilami.
twojeinfo24.pl
Brak wyobraźni, czy szczyt nieodpowiedzialności? 30-letnia kobieta prowadziła samochód mając ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu - podróżowała z 3 letnią córeczką.
W niedzielne popołudnie policjanci z Połczyna Zdrój, otrzymali informację o kierowcy VW Golf , który przejeżdżał oś jezdni, zwalniał i przyspieszał na zmianę. Zachowanie kierowcy sugerowało, że może być pod działaniem alkoholu.

Świadek który powiadomił o nietypowej sytuacji na drodze, zgłosił policjantom, że kierowca volkswagena zatrzymał się w niebezpieczny sposób, przy parkingu głównej ulicy Połczyna Zdroju.

Jak się okazało samochodem kierowała 30 letnia mieszkanka województwa wielkopolskiego. Mundurowi przeprowadzili badanie trzeźwości, które wykazało 3,25 promila alkoholu w organizmie! Kobieta nie jechała sama, towarzyszką podróży była jej 3 letnia córeczka. Szczęśliwie dziecku nic złego się nie stało, pijaną matkę zastąpił ojciec dziewczynki.

Wobec zachowania matki, swoje stanowisko niebawem przedstawi Sąd Rodzinny i nieletnich. Kobieta w najbliższym czasie, odpowie przed wymiarem sprawiedliwości za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwym, oprócz grzywny grozi jej zakaz prowadzenia pojazdów, a nawet pozbawienie wolności do dwóch lat.