wtorek, 02 września 2025 - 14:09
Kolizja samochodu osobowego z kolejką wąskotorową

We wtorek około godziny 11:40 na przejeździe kolejowym w Śliwinie (gmina Rewal) doszło do kolizji samochodu osobowego z kolejką wąskotorową. Kierująca samochodem marki Seat nie zachowała szczególnej ostrożności i uderzyła w przejeżdżający skład szynowy – poinformował komisarz Zbigniew Frąckiewicz, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Gryficach.
- Na szczęście nikomu nic się nie stało. Za spowodowanie kolizji kobieta została ukarana mandatem w wysokości 1300 zł oraz 13 punktami karnymi – dodał.
Nadmorska Kolej Wąskotorowa przekazała, że w związku z incydentem pociągi kursują z 30-minutowym opóźnieniem. Spółka podkreśliła, że czas opóźnienia będzie się stopniowo zmniejszał podczas kolejnych kursów.
Nadmorska Kolej Wąskotorowa przekazała, że w związku z incydentem pociągi kursują z 30-minutowym opóźnieniem. Spółka podkreśliła, że czas opóźnienia będzie się stopniowo zmniejszał podczas kolejnych kursów.
