2024-05-10 07:36:50

Czołówka dwóch aut

Na drodze między Połczynem Zdrój a Tychowem zderzyły się dwa samochody. Jeden z kierowców była zakleszczony w pojeździe.

Na wysokości miejscowości Stare Dębno w gminie Tychowo to Droga Wojewódzka nr 167 między Połczynem Zdrój a Tychowem na łuku drogi doszło do zderzenia dwóch samochodów marki seat i audi. Po zderzeniu seat wbił się w drzewo. 

- Ze wstępnych informacji wiemy, że poszkodowane zostały dwie osoby, kierowcę seata trzeba było wycinać z pojazdu.

Na miejscu wezwania znajdowali się poszkodowani: mężczyzna 21 lat, z powierzchownymi urazami; mężczyzna 35 lat, z urazem kończyny dolnej oraz kończyny górnej. Po dokonaniu niezbędnych medycznych czynności ratunkowych pacjenci zostali przetransportowani do szpitala - poinformowała portal twojeinfo24.pl Natalia Dorochowicz z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie

Policja poinformowała, że 22-letni kierujący audi obywatel Ukrainy poruszając się z nadmierną prędkością, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z jadącym z naprzeciwka seatem. Był trzeźwy. 


Czołówka dwóch aut


Lokalizacja na mapie


© Wszelkie materiały (w szczególności zdjęcia, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.