2023-12-26 10:08:32

Czy syn zastrzelił ojca?

Około 3:30 w drugi dzień świat przy ulicy 1. Dywizji Wojska Polskiego w Złocieńcu miało dojść do postrzelenia mężczyzny.

Zgłoszenie dotyczyło mężczyzny w wieku około 64 lat, który miał zostać postrzelony - informuje Paulina Heigel z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie - ze względu na ewidentne znamiona śmierci, przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego nie podejmował żadnych medycznych czynności ratunkowych - dadaje

Drawska policja potwierdza zdarzenie, informując, że zatrzymany został mężczyzna i zabezpieczona broń, z której prawdopodobnie strzelano. Obecnie prowadzone są czynności z udziałem prokuratora.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że poszkodowany mężczyzna to ojciec sprawcy, motywy jego działania nie są znane.

 


Lokalizacja na mapie


© Wszelkie materiały (w szczególności zdjęcia, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.