Łobez. Łobez. Odszedł na wieczną służbę śp. mł. ogn. Radosław Skupień.

2023-01-22 19:09:02

W sobotę (21.01.2023 r.) w godzinach popołudniowych w wieku 36 lat na wieczną służbę niespodziewanie odszedł mł. ogn. Radosław Skupień - ratownik kierowca w Jednostce Ratowniczo - Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Łobzie. Radek pozostawił po sobie żonę i dwójkę dzieci.


W latach 2007-2013 pełnił czynną służbę wojskową, także poza granicami kraju - IV zmiana MISJA AFGANISTAN. Służbę na rzecz ochrony przeciwpożarowej rozpoczął w 2013 r. Mł. ogn. Radosław Skupień był przede wszystkim naszym kolegą, a jako funkcjonariusz zawsze sumiennie wykonywał swoje obowiązki służbowe. Zawsze uczynny, koleżeński, pełen pogody ducha, gotowy nieść pomoc innym. Brał czynny udział w zawodach sportowo - pożarniczych. Wielokrotnie wyróżniany przez przełożonych.

"W bólu łączymy się z rodziną Radka. To wielka strata dla naszej strażackiej rodziny. Pozostała pustka, którą trudno będzie wypełnić. Pamięć o Tobie zawsze pozostanie w naszych sercach".

Wyrazy współczucia rodzinie składa Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Łobzie st. bryg. Jacek Dziurdz wraz z załogą. 

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 23.01.2023 r. w kaplicy cmentarnej w Łobzie o godzinie 13.00. źródło: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Łobzie Opracowanie: kpt. mgr inż. Grzegorz Paluch

 © Wszelkie materiały (w szczególności zdjęcia, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.

--- R E K L A M A ---