Tlenek węgla zaatakował w Łobzie. Dwoje seniorów trafiło do szpitala

2023-01-21 19:25:37

Trwa ewakuacja budynku przy ulicy Bema 29 w Łobzie, co najmniej jedna osoba została poszkodowana.


Na miejscu jest zespół ratownictwa medycznego i strażacy, pierwsze pomiary wykazały obecność tlenku węgla. Pomocy medycznej wymaga jeden z mieszkańców, jest już pod opieką ratowników. Strażacy zarządzili ewakuację budynku.

Aktualizacja: 

Z budynku ewakuowano łącznie sześć osób. (...) ze względu na szkodliwe działanie tlenku węgla do szpitala została zabrana 74-letnia kobieta i 76-letni mężczyzna, oboje po zasłabnięciu.

W chwili transportu do szpitala byli przytomni, w stanie stabilny - mówi z rozmowie z reporterem lobez24 Paulina Heigel z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

© Wszelkie materiały (w szczególności zdjęcia, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.