Police/Przęsocin. Police-Szczecin. Zderzenie busa i ciężarówki. Nie żyje jedna osoba

2023-01-20 11:26:47

Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu, cztery kolejne w ciężkim stanie trafiły do szpitali.


Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło na drodze niedaleko miejscowości Przęsocin - droga między Policami a Szczecinem. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący busem nagle zjechał na przeciwległy pas drogi i zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym. Busem podróżowało 5 osób, jedna poniosła śmierć na miejscu, cztery kolejne trafiły w ciężkim stanie do szpitali. Kierowcy ciężarówki nic się nie stało.

Czterech poszkodowanych mężczyzn - w wieku od ok. 30 do 60 lat - w stanie ciężkim z urazami wielonarządowymi zostali zabezpieczeniu i przetransportowani do szpitali
 - mówi Paulina Heigel z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie

Poszkodowanym na miejscu pomocy medycznej udzielało pięć zespołów ratownictwa medycznego - dodaje

Samochód był bardzo zniszczony, osoby w nim przebywające były zakleszczone. Droga jest zablokowana. Utrudnienia potrwają kilka godzin. Wyznaczono objazd przez Skolwin, Stołczyn.© Wszelkie materiały (w szczególności zdjęcia, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.

--- R E K L A M A ---