DW-144 Nowogard/Wierzbięcin. Śmiertelny wypadek niedaleko Nowogardu

2023-01-15 14:00:44

Do tragicznego wypadku doszło niedaleko miejscowości Wierzbięcin w gminie Nowogard.


Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący golfem skręcał do miejscowości Osowo/Bieniczki, a audi jechało w stronę Nowogardu i wtedy doszło do czołowego zderzenia pojazdów. 

Pomocy medycznej udzielały trzy zespoły ratownictwa medycznego i zespół LPR. Niestety mamy tam jedną ofiarę śmiertelną - mężczyzna w wieku 67 lat z urazem wielonarządowym. Niestety pomimo reanimacji, zmarł - informuje Paulina Heigel z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

Dwie osoby trafiły do szpitali: kobieta w wieku 19 lat z urazem kręgosłupa i kończyny górnej i mężczyzna w wieku 24 lat z urazami kończyny górnej i dolnej - dodaje.

Droga jest zablokowana na czas czynności policyjnych.© Wszelkie materiały (w szczególności zdjęcia, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.

--- R E K L A M A ---