Węgorzyno. Dźgnięcie nożem w Węgorzynie. Czy 39-latek usłyszy zarzut usiłowania zabójstwa?

2022-12-09 18:29:47

To najprawdopodobniej finał libacji alkoholowej w Węgorzynie.


Tragiczne w skutkach wydarzenia rozegrały się w czwartek późnym wieczorem w Węgorzynie (w powiecie łobeskim) przy ulicy Runowskiej. W niewyjaśnionych na tę chwilę okolicznościach mężczyzna został dźgnięty nożem.

Poszkodowany to 42-latek, z ranami klatki piersiowej, przytomny, został zabezpieczony i przetransportowany do szpitala - mówi w rozmowie z reporterem lobez24.pl Paulina Heigel z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

Podejrzany 39-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Obecnie trwają czynności mające na celu ustalenie okoliczności i przebieg zdarzenia. Bardzo możliwe, że usłyszy zarzut usiłowania zabójstwa. Może mu grozić od 8 do 25 lat więzienia lub kara dożywocia. Prawdopodobnie prokuratura wystąpi do sądu o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci aresztu.© Wszelkie materiały (w szczególności zdjęcia, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.

--- R E K L A M A ---