DK-11 Koszalin-Bobolice/Kliszno. Tragiczny wypadek miedzy Koszalinem a Bobolicami. Nie żyją dwie osoby [WIDEO+ZDJĘCIA]

2022-10-27 12:59:47

W zderzeniu dwóch samochodów zginęło dwóch mężczyzn.


W okolicy 61 km Drogi Krajowej nr 11 (miejscowość Kliszno, między Koszalinem a Bobolicami) doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Hyundai.

Pierwszą ofiarą jest 74-letni mężczyzna, który doznał urazu wielonarządowego, drugą 55-latek mężczyzna niestety też zmarł na miejscu - informuje Paulina Heigel z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

Okoliczności, jak i przebieg zdarzenia będzie wyjaśniać prokuratorskie śledztwo. Służby kierują objazdem: Grzybnica – Dargiń do DW168-DK11 I odwrotnie.


Tragiczny wypadek miedzy Koszalinem a Bobolicami. Nie żyją dwie osoby© Wszelkie materiały (w szczególności zdjęcia, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.

--- R E K L A M A ---