[DW-162] Świdwin. Samochód dostawczy uderzył w drzewo. Trzy osoby poszkodowane, w tym dwójka dzieci21 kwietnia 2021, 17:04 
źródło: redakcja 

[DW-162] Świdwin. Samochód dostawczy uderzył w drzewo. Trzy osoby poszkodowane, w tym dwójka dzieci
Ochotnicza Straż Pożarna w Brzeżnie
Do szpitala trafiły trzy osoby: 48-letni mężczyzna z potłuczeniami klatki piersiowej i dzieci w wieku 6 i 9 lat z otarciami.
W godzinach porannych na drodze wojewódzkiej nr 162 na wysokości miejscowości Wilczkowo samochód dostawczy uderzył w drzewo. Pojazdem podróżował mężczyzna z dwójką dzieci. Kierowca uwięziony był w pojeździe, natomiast dzieci samodzielnie opuściły pojazd.

Działania straży pożarnej polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora, uwolnieniu i ewakuacji kierowcy przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Wszystkim uczestnikom wypadku udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy do czasu przybycia na miejsce Zespołu Ratownictwa Medycznego. Strażacy także wręczyli dzieciom dwie maskotki celem wsparcia psychicznego - piszą strażacy ze Świdwina

Do szpitala trafiły trzy osoby: 48-letni mężczyzna z potłuczeniami klatki piersiowej i dzieci w wieku 6 i 9 lat z otarciami - informuje Paulina Heigel z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

#JRGŚwidwin, #OSPBrzeżno

Popularne w tym miesiącu

6 maja 2021, 15:03 

Gryfino. Zderzenie ciężarówki i busa. Jedna osoba zginęła na miejscu


6 maja 2021, 08:41 

Zderzenie Skody i Suzuki. Dwie osoby poszkodowane


7 maja 2021, 16:36 

Myślibórz. Zderzyły się dwa autobusy. Są osoby poszkodowane