Wybuch gazu w miejscowości Szadzko niedaleko Dobrzan. Cztery osoby ranne3 lipca 2020, 23:28 
źródło: redakcja 

twojeinfo24.pl
twojeinfo24.pl
Cztery osoby zostały przewiezione do szpitala po wybuchu gazu i pożarze w domu wielorodzinnym w miejscowości Szadzko niedaleko Dobrzan w powiecie stargardzkim.
Strażacy dostali informację o zdarzeniu około godziny 23:07. Na miejsce zadysponowano sześć zastępów straży pożarnej. Najprawdopodobniej przyczyną wybuchu gazu była nieszczelność kuchenki gazowej zasilanej z butli. Po wybuchu gazu doszło także niewielkiego pożaru w mieszkaniu, który została szybko opanowany.

Na miejscu pomocy udzielały 4 zespoły ratownictwa medycznego; 4 osoby trafiły do szpitala - mówi w rozmowie z reporterem twojeinfo24 Paulina Targaszewska z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie - Nieprzytomny, ok. 60-letni mężczyzna, z poparzeniem górnych dróg oddechowych, mężczyzna w wieku ok. 25-lat z urazem kończyny górnej, około 16-letni chłopiec z urazem kończyny dolnej, mężczyzna w wieku ok. 46 lat z urazem żeber.

Budynek został poważnie uszkodzony. W wyniku wybuchu uszkodzona została połać dachowa, wyleciały szyby z okien. W wyniku akcji gaśniczej został częściowo zalany. Ze wstępnych ustaleń obecnie nie nadaje się do zamieszkania.Chwilę po zdarzeniu relacjonowaliśmy

Wybuch gaz, który ulatniał się z nieszczelnej kuchenki zasilanej z butli. Do zdarzenia doszło w miejscowości Szadzko niedaleko Dobrzan w powiecie stargardzkim. Poszkodowane są co najmniej trzy osoby, jedna ciężko. Na miejscu są już służby ratownicze, udzielają pierwszej pomocy poszkodowanym. Wiemy, że po wybuchu gazu doszło do pożaru w mieszkaniu.

Popularne w tym miesiącu

6 sierpnia 2020, 18:20 

Węgorzyno. Zderzenie motoru z ciągnikiem rolniczym. Nie żyje motocyklista.


2 sierpnia 2020, 12:03 

Sarbinowo. Nie udało się uratować mężczyzny, który zniknął pod wodą.


8 sierpnia 2020, 21:52 

Łobez. Pociąg potrącił człowieka na torach ?