Pijany i bez prawka przyjechał na komisariat złożyć zawiadomienie.

wtorek, 6 lutego 2018 18:16   

Mieszkaniec Złocieńca przyjechał samochodem do Komendy Policji w Drawsku Pomorskim, chciał złożyć zawiadomienie. Okazało się, że jest pijany i bez prawka. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności i nawet do 10 lat zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Pijany i bez prawka przyjechał na komisariat złożyć zawiadomienie. twojeinfo24.pl

Nietrzeźwy 35-latek przyjechał samochodem do Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim złożyć zawiadomienie. Mężczyznę czeka teraz postępowanie karne.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend. Mieszkaniec Złocieńca przyjechał złożyć zawiadomienie. Wyraźne trudności z wypowiadaniem się wzbudziły podejrzenia oficera dyżurnego, tym bardziej, że mężczyzna chwilę wcześniej zaparkował swój samochód przed gmachem komendy. Kierowca natychmiast został poddany badaniu trzeźwości. Urządzenie pomiarowe wskazało prawie 1,5 promila alkoholu. Jakby tego było mało, okazało się, że kierowca nie ma przy sobie prawa jazdy. Nieodpowiedzialny 35-latek musi teraz liczyć się z odpowiedzialnością karną. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności i nawet do 10 lat zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

- asp. szt. Maciej Zieliński, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Drawsku Pomorskim