Czaplinek: Zderzenie osobówki z ciężarówka przewożąca młode prosiaki.

piątek, 2 lutego 2018 09:43   Czaplinek - Połczyn Zdrój

Po zderzeniu z osobówką ciężarówka przewożąca młode prosiaki wywróciła się do rowu - do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 163 za Czaplinkiem w kierunku Połczyna Zdrój. Kilkadziesiąt prosiąt nie przeżyło.

Czaplinek: Zderzenie osobówki z ciężarówka przewożąca młode prosiaki. twojeinfo24.pl

twojeinfo24.pl
Po zderzeniu z osobówką ciężarówka przewożąca młode prosiaki wywróciła się do rowu - do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 163 za Czaplinkiem w kierunku Połczyna Zdrój - w/g strażaków ucierpiało prawie tysiąc prosiąt, są przenoszone do drugiej ciężarówki przysłanej przez właściciela. Osobówka wypadła z drogi i zatrzymała się na polu. Na szczęście nikt nie został ranny, ale 37 prosiąt nie przeżyło.

Okoliczności zdarzenia

Ze wstępnych informacji wynika, że kierująca audi na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas drogi i uderzyła w bok jadącej z naprzeciwka ciężarówki. Ciężarówka przewróciła się do rowu, audi odbiło się i zatrzymało na polu kilkadziesiąt metrów dalej. Kierowcy byli trzeźwi.

Uwaga kierowcy są problemy z przejazdem. Policja kieruje na objazdy. Dokładną lokalizację miejsca zdarzenia oraz sytuację na drodze możecie śledzić na mapie poniżej.

Zdjęcia nadesłane przez internautów: