Na obwodnicy Przybiernowa doszło do kolizji dwóch samochodów. Jedno z aut niebezpiecznie dachowało. Poszkodowane zostały cztery osoby i dziecko.Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu, a dwie są ciężko ranne w zderzeniu dwóch samochodów niedaleko Międzyzdrojów.


Trzy lata w więzieniu może spędzić mężczyzna, który napadł na sklep w Świdwinie. Usłyszał już zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narządzia. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.


Czołowo zderzył się tam bus z osobówką, Dziewięć osób jest poszkodowanych. Interweniował śmigłowiec lpr.Mężczyzna próbował przechodzić przez drogę w miejscu niedozwolonym, został potrącony przez samochód. Zginął na miejscu.


Drawsko Pomorskie: Śmiertelne potrącenie na pasach

Kierujący volkswagenem śmiertelnie potrącił przechodzącego przez pasy 62-letniego mieszkańca Drawska Pomorskiego.


Trwa akcja wyciągania ciężarówki z rowu na krajowej jedenastce między Manowem, a Mostowem.Poważny wypadek na krajowej szóstce miedzy miejscowościami Pniewo-Rzesznikowo. Doszło tam do zderzenia osobówki z cysterną. Droga jest zablokowana.


Wypadek  na rondzie 15 Południk w Stargardzie.

Dwa samochody zderzyły się na rondzie 15 Południk w Stargardzie. Trzy osoby zostały poszkodowane. Są problemy z przejazdem.


Wypadek na drodze Płoty - Golczewo

Na wysokości zjazdu do miejscowości Truskolas zderzyły się dwa samochody. Są osoby poszkodowane.Stare Bielice: Pożar samochodu

Pożar volkswagen na krajowej iszóstce przed miejscowością Stare Bielice. Nie mamy informacji o osobach poszkodowanych, kierowca najprawdopodobniej zdążył opuścić auto.


Zahaczył o wiadukt, zgubił dźwig samochodowy.

Wypadek na budowie obwodnicy Koszalina. Ciężarówka wyposażona w dźwig samochodowy zahaczyła o nowo wybudowany wiadukt. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierowca ciężarówki był trzeźwy


Płoty: Wypadek na krajowej szóstce

Dwie osoby zostały poszkodowane w zderzeniu osobówki z ciężarówką na krajowej szóstce za miejscowością Płoty.


Potrącenie dziecka

Kierujący fiatem mężczyzna potrącił wychodzącego za autobusu chłopca. 12-latek z urazem głowy trafił do szpitala.


Nowogard: Utrudnienia na krajowej szóstce

Dwa auta zderzyły się za obwodnica Nowogardu w kierunku Koszalina. Są utrudnienia na drodze. Ruchem kierują policjanci.


Są utrudnienia w kierunku Szczecina. Ruch odbywa się prawym pasem jezdni.