Młody mężczyzna zginął pod kołami pociągu relacji Kołobrzeg-Poznań. Do zdarzenia doszło w Kołobrzegu kilkaset metrów za przejazdem na ulicy Koszalińskiej.Dachowanie i pożar samochodu na krajowej jedenastce.

Między Koszalinem a Kołobrzegiem kierujący samochodem osobowym stracił kontrolę nad pojazdem i dachował, następnie doszło do niegroźnego pożaru.


Śmiertelny wypadek pod Białogardem.

Kierujący volkswagenem mężczyzna zginął na miejscu. Auto dosłownie owinęło się o drzewo.


Rodzina bez dachu nad głową. Pożar w Jenikowie.

Ogień wybuchł w sobotę około godziny 8. Z pożarem walczyło osiem zastępów straży pożarnej. Budynek nie nadaje się do zamieszkania.Utrudnienia na K20 w Drawsku Pomorskim.

W Jankowie k/Drawska Pomorskiego ciężarówka wypadła z drogi i otarła się o budynek nieczynnego dworca kolejowego.


Staranował radiowóz i dachował.

Do zdarzenia doszło wczoraj ok. godz. 9:40 między Pełczycami i Płotnem. Zaczęło się od kolizji Golfa z Passatem. Z wstępnych ustaleń policjantów wynika że kierujący Golfem nie dostosował prędkości do panujących warunków i nie zapanował nad pojazdem, który stracił przyczepność i uderzył w tył Passata.


Śmiertelny wypadek na drodze niedaleko Dobrej.

Na drodze między Dobrą a Tucze samochód osobowy uderzył w drzewo. Autem podróżowały dwie osoby, jedna poniosła śmierć na miejscu, drugiej ratownicy udzielają pomocy medycznej.Tir w rowie pod Bobolicami.

W miejscowości Głodowa niedaleko Bobolic na krajowej jedenastce kierowca ciężarówki zakończył jazdę w rowie.


Dachowało bmw.

Między Płotami a Modlimowem dachowało bmw. Jedna osoba została poszkodowana. Ruch odbywa się wahadłowo.


Mandatem karnym został ukarany sprawca kolizji na skrzyżowaniu ulic Franciszkańskiej i Bosmańskiej w Koszalinie. Policjanci zatrzymali także dowody rejestracyjne pojazdów.Dwie osoby zostały poszkodowane w wypadku na obwodnicy Nowogardu. Zderzyły się tam dwa samochody ciężarowe i osobówka. Jeden z kierowców był pod wpływem alkoholu.


Pieszy został potrącony na przejściu dla pieszych w miejscowości Rymań.


Wypadek pod Łobzem. Auto uderzyło w drzewo.

Kierujący osobówką zjechał na przeciwległy pas drogi, zahaczył o pobocze i uderzył czołowo w drzewo. Poszkodowane zostały dwie osoby. Do zdarzenia doszło około godziny 7 rano.


Pożar poddasza w miejscowości Wiechowo.

Pożarem objęte jest poddasze budynku mieszkalnego miejscowości Wiechowo w gminie Marianowo w powiecie stargardzkim.


Dziewczyna spadła z wysokości szóstego piętra opuszczonego spichlerza przy ulicy Lechickiej w Koszalinie. Mimo długiej reanimacji nie udało się jej uratować.


Wiesz kim jest ten mężczyzna?

Zachodniopomorska policja prosi o pomoc w identyfikacji mężczyzny, którego ciało zostało odnalezione w rowie melioracyjnym w Gryficach we wrześniu ubiegłego roku.


Koparka uszkodziła gazociąg w Koszalinie.

Podczas prac ziemnych doszło do uszkodzenia gazociągu. Sytuacja jest już opanowana, nie ma zagrożenia.


Dwa niepowiązane ze sobą zdarzenia na drodze wojewódzkiej nr 163 za Czaplinkiem w kierunku Wałcza. Pierwsze auto dachowało, drugi wjechało do rowu.


Usiłowanie zabójstwa, psychiczne i fizyczne znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad dziećmi, spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz narażenie dzieci na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia - to najważniejsze zarzuty opisane w akcie oskarżenia.


Zobacz więcej wiadomości